12°C
Ранок 4°C
День 11°C
Вечір 7°C
Ніч 4°C
28.128.5
32.9533.56
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
12°C
Ранок 4°C
День 11°C
Вечір 7°C
Ніч 4°C
28.128.5
32.9533.56

Мер Львова заявив, що прагне відновлення туристичної галузі у місті

Сьогодні, 16 червня, відбулася онлайн-зустріч мера Львова Андрія Садового з туристичними перевізниками міста.

Про це інформує прес-служба львівської міської ради.

Міський голова підтримує питання щодо відновлення їх діяльності, а також зазначив, що буде переконувати керівництво області та держави в необхідності відновлення туризму у Львові.

Фото: ЛМРФото: ЛМР

Садовий розповів, що ситуація з поширенням коронавірусу у місті є непростою, адже будь-яке послаблення автоматично приводить до росту кількості інфікованих. Проте, з іншого боку, на початку пандемії передбачалося 2 500 ліжкомісць в лікарнях, з яких на сьогодні завантажено 650.

«На мою думку, перевезення з межах області потрібно відновлювати, але контролювати. Жодні заборони не дають результату, а навпаки приводять до зловживань», - каже міський голова.

Андрій Садовий також зазначив, що він на стороні перевізників і б дозволив їм відновити діяльність, проте все, що стосується послаблення карантину, тепер вирішує лише регіональна комісія з питань ТЕБ і НС. Також він наголосив, що буде вкотре переконувати керівництво обласної адміністрації та апелювати до головного санітарного лікаря, щоб туристичній галузі давали послаблення.

«Недопустимим є чергове припинення роботи бізнесу. Спостерігаються шалені непоступлення в бюджет, люди залишилися без грошей. Мертвий туризм нікому не потрібен. Треба рятувати те, що є», — сказав Андрій Садовий.

Окрім того міський голова наголосив, що у Львові потрібно відновлювати роботу аеропорту, щоб послабити потік людей на кордоні з Польщею.

Андрій Садовий розповів, що розмовляв з головним санітарним лікарем, і той пообіцяв, що на засіданні комісії з питань ТЕБ і НС мають певні послаблення пропустити.

Проблемна ситуація є і в львівському аеропорті. Якщо дати літакам можливість відновити свою роботу, то ситуацію на пропускному пункті Шегині-Медиці можна було б контролювати. Бо зараз там повна катастрофа, сотні людей пробують перейти кордон, не дотримуючить правил.

Також перевізники підняли проблемні питання, які стосуються їх бізнесу поза карантином. Зокрема, мова йшла про проблеми із паркуванням і проїздом туристичних автобусів у центрі міста, біля вокзалу та аеропорту. Мер Львова доручив своєму заступнику Андрію Москаленку створити групу із представників туристичної галузі та керівництва управління транспорту, щоб знайти шляхи вирішення проблемних питань.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

У вас є вища освіта?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...