7°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
7°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

Мер Львова підписав меморандум про перехід на відновлювану енергетику

Фото Маркіяна ЛисейкоФото Маркіяна Лисейко

Під час міжнародного екологічного форуму “Вода та Енергія”, що проводиться на “Арені Львів”, мер Львова підписав меморандум про перехід на відновлювальні джерела енергії. З боку організації “350.org” документ затверджений регіональною координаторкою у регіоні Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії міжнародної організації Світланою Романко.

Львів став четвертим українським містом, що долучилось до такої ініціативи. Відповідно до змісту документу, влада зобов’язана розробити енергетичний план міста, прийняти кліматичну стратегію та забезпечити їх подальшу реалізацію.

Мер міста прокоментував це так: «Мета, яку ми перед собою поставили, – дуже амбітна: перейти до 2050 року на відновлювані джерела енергії. Це означає і максимальну підтримку електротранспорту, і максимальні інвестиції в очисні споруди та новітні технології, які дадуть можливість використовувати не нафту чи газ, а енергію сонця і вітру. Це ціль, яку ставлять перед собою найуспішніші міста і країни світу. А ми хочемо бути там, де найкращі».

Світлана Романенко ж зазначила, що кожен подібний меморандум є важливим кроком до незалежності від традиційних видів палива та скорочення викидів СО2.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви введення смертної кари за корупцію?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...