-5°C
Ранок -1°C
День 5°C
Вечір 2°C
Ніч -4°C
27.3528.05
3030.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-5°C
Ранок -1°C
День 5°C
Вечір 2°C
Ніч -4°C
27.3528.05
3030.9
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Мер Львова нагородив патріарха Філарета пам'ятною відзнакою

Фото ЛМРФото ЛМР

Андрій Садовий нагородив Святійшого Патріарха Філарета Золотим гербом Львова на честь 90-річчя. Крім цього, мер Львова подякував йому за невтомну працю, яка допомогла створити Єдину Помісну Церкву.

Львівська міська рада повідомляє, що із 23 січня у Науковій бібліотеці Львівського національного університету ім. Івана Франка діятиме виставка на честь патріарха.

«Святійший Патріарх Філарет — непересічна історична особистість. Його життєвий шлях поєднав співпричасність до подій, які є визначними для українського і вселенського Православ’я новітньої доби. Перший за понад 150-літній період історії Церкви у складі Російської та Радянської імперій ієрарх-українець на Київському престолі, що здобувши найвищий ієрархічний ступінь, став Почесним Патріархом української історії. Книга, переклад, коментар, проповідь — традиційні засоби поширення та розвитку духового знання, завжди були пріоритетом ієрарха. У 2008 та 2013 рр. у Науковій бібліотеці відбулися презентації найважливіших видавничих проектів Патріарха. Ювілей — ще одна нагода для рефлексій, підсумків та окреслення інтелектуальних перспектив», — видання ZAXID.NET приводить слова організаторів виставки.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як Ви позбулись новорічної ялинки?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...