-4°C
Ранок -3°C
День -0°C
Вечір -3°C
Ніч -2°C
28.0628.46
31.9332.53
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-4°C
Ранок -3°C
День -0°C
Вечір -3°C
Ніч -2°C
28.0628.46
31.9332.53

​Медики Львова виявили у 46-річного чоловіка тропічну малярію

Вчора, 7 липня у львівську інфекційну лікарню звернувся пацієнт, який виявив у себе підозру на малярію. Про це інформує лікарка-інфекціоніст, головна епідеміологиня Львівської області Наталія Тімко на своїй фейсбук-сторінці.

Сам чоловік повернувся з Африки. Він прибув до лікарні з такими симптомами, як: висока температура, слабість, лихоманка, озноб, головний біль, біль в м’язах. Після обстежень інфекціоністи діагностували у пацієнта найважчий вид малярії – тропічну малярію.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

Наталія Тімко, зазначає, що підвищення температури тіла свідчить не лише про ймовірність Covid-19.

«Збір епіданамнезу (інформації, де пацієнт був, що робив, чим харчувався, чи комахи кусали тощо) є запорукою успіху у встановленні діагнозу інфекційного захворювання», – каже вона.

Зараз стан пацієнта середньої важкості, важливим є те, що він вчасно звернувся до лікарні, де отримує усю необхідну медичну допомогу.

Як пише ZAHID.NET посилаючись на слова Елли Матіяш (лікар-паразитолог львівського обласного лабораторного центру МОЗ України) чоловік 6 років працював в Африці, в Уганді. Він розповів, що профілактичного лікування від малярії не проходив, а захищався від комарів різними спреями, сітками тощо.

Пацієнт родом з Дніпропетровської області, до Львова приїхав у справах і раптом нього з’явилися вищезазначені симптоми.

Малярія – загрозливе для життя захворювання, що передається через укуси комарів. Передача малярії відбувається у 91 країні світу, переважно це країни Африки, Азії, Південної і Північної Америк. В Україні передача малярії комарами не відбувається і наразі усі зареєстровані випадки захворювань – завезені.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви ставитесь до імовірності легалізації марихуани?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...