-2°C
Ранок -2°C
День 2°C
Вечір -2°C
Ніч -1°C
24.0524.45
2627.1
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-2°C
Ранок -2°C
День 2°C
Вечір -2°C
Ніч -1°C
24.0524.45
2627.1
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Магія по-львівськи: зникла вулиця часів австрійської доби

Як повідомляє інтернет-ресурс "Гал-info", через бездіяльність львівської влади та Личаківської районної адміністрації з-під самого носа львів'ян зникла вулиця довжиною близько 400-500 метрів. Дива, правда? А от і ні! Звичайна байдужість.

Основні вказівники вуличкиОсновні вказівники вулички

Колись вже повідомляли про невідому вуличку, яку затиснули між парканом військової частини, приміщенням Личаківської районної ради та територією колишньої ветеринарної академії. Тоді в певних місцях ще лежали залишки кладеної бруківки. Судячи з покриття австрійських часів, вулиця приблизно такого самого віку. Тепер ж там залишилась лише стежина: що було з бруківки, - те забрали й привласнили невідомі демонтажники ще у 2015 році.


За документами у 2010 році будівлі, які розміщені на згаданій вулиці, передали у власність територіальної громади Львова. А зараз стара вулиця просто зникла з мапи Львова. Насправді вона з двох сторін перегороджена металевими ворітьми та закінчується біля занедбаного будинку.


З проханням пояснити, чому і хто "прибирає доріжку з карти" журналісти звернулись до керівника управління Личаківським районом міста Івана Лозинського. На жаль, як він, так і в Личаківській адміністрації нічого не відповіли. Мовляв, нічого не знаємо, жодних робіт не проводили.


До слова, стара військова частина, що неподалік згаданої території з невідомих причин була частково знищена вогнем під час пожежі на початку вересня.

Джерело інформації:Galinfo

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Якби вибори Президента України відбулися вже цієї неділі, за кого Ви б віддали свій голос?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...