27°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
27°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8

Львівську вчительку звинувачують у побитті учня

Синці на тілі 6-річної дитини мама помітила ввечері, під час купання. Як вважає мати, це сліди методів "виховання" першої вчительки Тимофійка - Надії Луців. Хлопчик відвідує одну з найпрестижніших шкіл міста - №62, де і стався інцидент.

За словами матері, 26 вересня вона відвела Тимофія до школи. Після занять по нього прийшла прабабуся. Зазвичай дитина активно оповідає день, ще довго сидить в класі, говорить з однокласниками. Того дня ж було все навпаки - хлопчик чимдуж вилетів з кімнати, а вона вже забрала портфель. Вияснити ситуацію не було з ким - вчительки в класі не виявилось. Тут допомогли інші діти - розповіли, що сьогодні вчителька побила Тимофія.

"Я побачила синці лише ввечері, коли купала сина. Були сліди на зап'ястку, спині та сідницях. Я ще помітила на нозі, але, виявилось, що він побився з однокласниками", - розповіла Ліна Михайловська кореспонденту PRESS-ЦЕНТРу.

Ліна розуміє, в її сина не ідеальна поведінка, але все ж це 6-річна дитина і бити його скакалкою - це неприпустимий метод виховання.

Виявляється, того дня вчителька принесла до класі м'ячі і поклала їх в доступному для дітей місці. Проте сказала не чіпати до початку уроку. Хлопці м'ячі не поділили та почали битись. Тимофійко розбив однокласнику ніс. Це побачила Надія Романівна і, зі слів матері, вирішила покарати хлопчика "народним" методом.

Сліди на тілі Тимофія від побиттяСліди на тілі Тимофія від побиття

Коли наступного дня мама захотіла з'ясувати деталі вчорашнього дня, керівник класу навідріз відмовилась. При пропозиції Ліни поговорити в присутності директора навчального закладу, вчителька покликала батьків дітей, які тоді не поділили м'ячі. Прийшов й батько хлопчика, якому Тимофій розбив ніс. Зчинилась сутичка.

До школи викликали наряд поліції. "Навіть у присутності патрульних поліцейських, одна з мамів підтвердила, що їй дочка розповідала, як вчителька била мого сина. Тим не менше, ні вчитель, ні адміністрація школи своєї вини не визнають. Лише розводять руками, мовляв, ну так сталося. Навіть просили не робити розголосу.", - додає Ліна Михайловська.

Проте вона все ж пішла в поліціїю, зняла в медзакладі побої сина. Поки-що хлопчик відвідує цю школу і досі вчиться в Надії Луців. Проте зараз сім'я вирішує питання про переведення дитини в іншу школу, адже вчителька його відверто ігнорує, та й інші батьки захищаються за неї.

Дирекція школа не захотіла коментувати інцидент. А от у міського управління освіти знайшлось декілька слів. "Не доведено, що учня першого класу побила саме вчителька, - говорить в.о. начальника управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик. – Ми не змогли поспілкуватися, безпосередньо, з дітьми, оскільки батьки не дозволили з ними зустрітися. Адже свідками могли бути лише вчитель та діти. Окрім того, мама написала заяву до правоохоронних органів і лише правоохоронні органи зможуть прийняти рішення і сказати, чи було насправді це побиття чи ні. Щодо ситуації у школі, ми виявили факт нетолерантного ставлення вчителя початкової школи, власне, до того хлопчика, про якого сказали, що побили. Вчителька виставила його на середину класу і розказувала, як він повинен правильно поводитися. За такі дії і за багато інших порушень, які помітили за вчителькою, вона буде притягнута до дисциплінарної відповідальності."

За матеріалами справи правоохоронці відкрили кримінальне провадження за "умисне нанесення легких тілесних ушкоджень". Проводиться розслідування. Якщо провину працівника школи доведуть, то в управлінні освіти обіцяють приймати міри.


Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Яку проблему Львівщини Ви вважаєте найбільш гострою?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...