8°C
Ранок 8°C
День 9°C
Вечір 7°C
Ніч 9°C
28.228.6
3333.6
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
8°C
Ранок 8°C
День 9°C
Вечір 7°C
Ніч 9°C
28.228.6
3333.6

Львівський та київський аеропорти перенесли запуск міжнародних рейсів

Через високі показники захворюваності на COVID-19 у місті Львові та Києві відновлення міжнародних пасажирських авіаперевезень перенесли.

Такі летовища, як: Міжнародний аеропорт «Київ» імені Сікорського (Жуляни) та Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького, на разі не обслуговують регулярні міжнародні пасажирські рейси.

Згідно з показниками послаблення протиепідемічних заходів станом на 16 червня, показник інцидентності у цих містах є високим, що не дозволяє в повній мірі послабити карантинні обмеження.

Так, у Києві цей показник становить 15,57 осіб на 100 тис. населення, а у Львівській області 34,29 осіб, в той час, коли норма сягає не більше 12 осіб на 100 тис. населення. Це означає, що Львів і Київ не готові до наступного етапу послаблення карантинних обмежень.

Саме тому заплановані на найближчі дні рейси Wizz Air, Windrose, Belavia із/до Києва та Львова не будуть здійснені. Рейси із Борисполя (Київська область), Харкова, Запоріжжя виконуються за розкладом.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» відновив роботу терміналу D на приліт та виліт усіх рейсів, оскільки знаходиться у Київській області де інцидентність становить 11.95. Термінали F та B поки зачинені. Відповідно до нових правил, вхід до терміналу дозволено тільки працівникам аеропорту та пасажирам із квитками або посадковими талонами, а зустрічати та проводжати пасажирів у терміналі заборонено.

  • Міжнародний аеропорт «Київ» почне обслуговувати регулярні міжнародні пасажирські рейси з 17 червня. Таке повідомлення оприлюднили на офіційному сайті летовища.
  • Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького офіційно не відреагував на продовження карантину в Львівській області та відкладення початку відновлення польотів. Проте, українська авіакомпанія Windrose повідомила наступне:

«Спираючись на те, що показники захворюваності на коронавірус не дозволяють послабити карантинні обмеження, сьогодні на засіданні обласної комісії ТЕБ і НС Львівської області прийнято рішення про продовження карантинних заходів до 19 червня. В зв’язку з цим старт програми у Львівському напрямку вимушено перенесено на 20 червня»

Окрім того, МОЗ повідомляє, що до другого етапу послаблення карантину також не готові такі області, як: Вінницька (18,13), Волинська (37,43), Житомирська (13,75), Закарпатська (24,01), Івано-Франківська (15,14), Рівненська (32,88), Тернопільська (17,15), Чернівецька (31,51) та Чернігівська (12,42).

Нагадуємо, відповідно до вимог Уряду, відновлення роботи аеропортів у Києві та Львові можливе тільки після послаблення карантинних обмежень. Це може відбутись тільки тоді, коли інцидентність (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тисяч населення) становить менше ніж 12 осіб на 100 тисяч населення.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Якими таксі користуєтсь?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...