25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

​Львівський лікар встановить світовий рекорд заради онкохворих дітей

Олег Скавиш — педіатр-ендокринолог так званої “Чорнобильської лікарні” має намір встановити новий світовий рекорд з метою врятувати життя 8-річному хлопчику. У планах чоловіка – потягнути два “Чудо-потяги” з дітьми всередині.

“З 19 років я почав займатись спортом, тоді важив лише 60 кілограм”, - розповідає Олег. Вперше чоловік привернув до себе увагу, осиливши зрушити з місця зубами пасажирський трамвай, а прізвиськом “Тягнизуб” його нагородили у шоу “Україна має талант”, коли він потягнув ЗІЛ, - повідомляють Львівські з посиланням на Львівський портал.

Чоловік працює у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі (ЗУСДМЦ) педіатром, а у вільний час “тягає зубами вагони” у прямому значенні цього слова.

З того часу Скавиш також подолав вагу і львівського трамваю “Електрон”, і корабля-плавучого крану. Зазначимо, що останній вагою 1195 тон, в той час, як світовий рекорд становить 576 тон. Власний рекорд він встановив зрушивши з місця автобус, вага якого 16 190 кг, а до цього було зафіксовано цифру у 15 тон.

За словами Олега, вже декілька досягнень в нього є, тому цей він присвятить благочинності.

Як заявляє голова фонду “Крила Надії”, Наталія Липська, з якими співпрацює Скавиш, хлопчику необхідна пересадка кісткового мозку. Проте в Україні операції такого роду не проводяться, тому лікування буде проходити за кордоном. Наразі маленький пацієнт проходить курс хіміотерапії.

Лікар переконаний, що лише спільними зусиллями можна досягти дуже багато, про що говорить і гасло спортсмена “Разом потягнемо!”.

6 серпня на проспекті Свободи перед Львівський Оперним Театром відбудеться силове шоу під назвою “Рекорд заради життя”, в рамках якого львів’яни та гості міста також прослухають на благочинний концерт відомих виконавців.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user
Loading...