20°C
Ранок 24°C
День 30°C
Вечір 28°C
Ніч 19°C
35.435.75
36.837.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
20°C
Ранок 24°C
День 30°C
Вечір 28°C
Ніч 19°C
35.435.75
36.837.8

Львівській еліті зав'язали очі: як проходила вечеря "всліпу"

20 жовтня львівська знать мала можливість відчути, як це "бачити" навколишній світ вухами - у готелі "Панорама" відбулась перша у Львові вечеря у повній темряві. Захід проводили з благодійною метою: організатори хотіли зібрати достатньо коштів щоб придбати спеціальний принтер Брайля. Спершу гостям було важко звикнути до "відсутності картинки", але потім за столом запанувала звична світська атмосфера.

Захід проводився в рамках проекту "BLACK BOX", основним завданням якого є наповнити школи та навчальні заклади спеціальною літературою, надрукованою шрифтом Брайля.Для цього необхідно закупити принтери Брайля. З благодійного вечора організатори планували зібрати 260 тисяч гривень.

Всього в ресторані розмістили 60 знатних гостей. Серед запрошених були представники львівської бізнес-еліти та політики. Зокрема, серед гостей вечері був міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною, а також екс-голова Львівської облдержадміністрації Микола Кміть. Вартість одного запрошення становила три тисячі гривень.

1779-vechera4.jpg1779-vechera4.jpg

1780-vechera2.jpg1780-vechera2.jpg"Цей проект не має жодних подібних в Україні, тому ми щасливі, що маємо таку можливість провести його й тут. До цього ми проводити вечері "в темряві" лише в Києві та Одесі", - розповідає голова правління Ольга Бондаренко. Вона також додає, що зібраних коштів тоді вистачило не лише на придбання потрібних пристроїв, а й на операції з покращення зору п'ятьом дітям.

1781-vechera5.jpg1781-vechera5.jpg


За правила вечора, гості одягнути темні пов'язки. Тоді офіціанти провели їх до столу. Далі гості самостійно намагались справлятись за усіма правилами етикету. Найпершими "освоїлись" маленькі учасники бенкету. Діти весело обговорювали все, чого торкались. Львівський мер мав необережність перекинути келих з вином. Проте всі учасники досить швидко повернулись до власних звичних манер, коментували та висловлювали відчуття. І вже за деякий час у кімнаті панує невимушена атмосфера.

1782-vechera3.jpg1782-vechera3.jpg


Як зазначила дружина очільника міста Катерина Кіт-Садова: "Я думаю, нам потрібно завжди пам’ятати, що ми не завжди досконалі та ідеальні. Всі однакові, просто хтось не бачить, хтось не відчуває, хтось не любить. Ми маємо вчитись любити і приймати інших такими, які вони є».

Нагадаємо, Міжнародний день білої тростини визначено 14 жовтня. А цьогоріч в рамках проекту "Львів на долонях" з'явилась маленька копія однієї з найвідоміших веж Львова - спеціально для людей з вадами зору. Крім того, до Дня білої тростини провели екскурсію старим містом для незрячих.


Джерело інформації: Zaxid.net

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи займаєтесь ви спортом (відвідуєте спортзал, спортивні секції, займаєтесь вдома чи на вулиці)?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...