24°C
Ранок 20°C
День 25°C
Вечір 22°C
Ніч 18°C
25.9526.3
29.1529.95
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
24°C
Ранок 20°C
День 25°C
Вечір 22°C
Ніч 18°C
25.9526.3
29.1529.95
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Львівський бронетанковий завод програв у суді Міністерству оборони

Фото Павла ПаламарчукаФото Павла Паламарчука

Позов до суду, поданий Міністерством оборони проти Львівського бронетанкового заводу, завершився перемогою позивача. Причиною звернення став факт порушення умов договору комплектності, за яким завод мав поставити у техніку абсолютно нові двигуни. Однак, через невідомі причини, було встановлено старі запчастини. Згідно з умовами підписаного документа, в такому випадку, завод має понести відповідальність у розмірі 20% від вартості продукції.

У позивній вимозі Міністерства оборони йдеться: «Після приймання продукції, проведення перевірки двигунів на відповідність умов договору, замовником було виявлено, що поставлена продукція у кількості 38 одиниць була вже вживана і належить до другої категорії, тобто відповідачем поставлений товар неналежної якості, що стало підставою для звернення з позовом та нарахування штрафних санкцій у заявленому розмірі».

Справа зацікавила Національне антикорупційне бюро, що розпочало розслідування з приводу розтрати державних коштів у особливо великих розмірах посадовцями Львівського бронетанкового заводу та Центрального бронетанкового управління ЗСУ. Підозрюваними у справі є директор ЛБЗТ - Роман Тимків та заступник, а також, три представники ЦБУ ЗСУ.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...