14°C
Ранок 8°C
День 14°C
Вечір 10°C
Ніч 6°C
26.827.2
3030.6
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
14°C
Ранок 8°C
День 14°C
Вечір 10°C
Ніч 6°C
26.827.2
3030.6
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Львівський автобусний завод відновить свою роботу

Фото видання "Варіанти"Фото видання "Варіанти"

Львівський автобусний завод повідомив про відновлення своєї роботи. Також зазначається, що вже зібрано шість автобусів. Інформація про це з’явилась на офіційному сайті підприємства.

Свій коментар виданню ZAXID.NET надав Олександр Бондаренко, що є керівником відділу продажів City Transport Group, якому належить ЛАЗ: «Із лютого розпочався процес відновлення роботи. Ми ще не відновили повністю роботу, а є в процесі. Він не є швидкий і не є дешевий. Зараз у Львові працюють цех із пофарбування та збору. Не відновив роботу кузовний цех. Частково на підприємстві працюють львів’яни, але є також працівники з інших міст. У Львові працюватимемо під замовлення. Якщо буде контракт – буде робота, якщо ні, тоді працювати не будемо. Зараз не можу сказати, скільки людей працює, бо за це відповідають інші люди, але ми нормально ставимося до того, щоби бригади були мобільними».

Також, представник компанії повідомив, що у Львові збиратимуть тролейбуси та міські автобуси. Крім цього, відновлять виготовлення деталей.

Нагадаємо, що завод належить російському бізнесмену Ігорю Чуркіну. Остаточно виробництво було зупинено у 2014 році, і до останнього часу декларувало про завершення своєї діяльності. Велика частина обладнання вивезена у 2013 році у місто Кам’янське, де функціонує Дніпровський автобусний завод.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи варто демонтувати Монумент Слави?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...