8°C
Ранок 10°C
День 16°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.526.9
30.9531.55
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
8°C
Ранок 10°C
День 16°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.526.9
30.9531.55

Львівські перевізники заявили про відновлення пасажирських перевезень

Завтра, 23 червня відновлюється робота обласних, приміських та міжміських пасажирських перевезень із дотриманням усіх вимог карантину. Таку заяву оприлюднили сьогодні в Асоціації перевізників Львівщини, пише «Львівський портал». Проте офіційного дозволу про відновлення руху приміських та міжміських сполучень ще немає.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

Тарас Грень розповів, що поки обласна комісія ТЕБ і НС не прийняла рішення про відновлення пасажирських перевезень, але не виключено,що його можуть прийняти сьогодні о 18:00 на засіданні.

«Із 23 червня транспорт області працюватиме. Зважаючи на численні прохання пасажирів, громад, а також на дозвіл на перевезення, який є у постанові Кабінету міністрів №500 від 17 червня 2020 року, АТП вживатимуть усіх необхідних заходів, щоб перевезення були безпечними» – інформують у повідомленні.

У маршрутки водії впускатимуть лише пасажирів з масками і лише ту кількість пасажирів, на яку розраховані місця для сидіння.

Ще з 5 червня перевізники Львівської області пікетували біля будівлі Львівської ОДА, вимагаючи відновити пасажирські перевезення у області.

Нагадуємо, станом на сьогодні у Львівській області зафіксовано 3 980 випадків інфікування коронавірусом та 200 – за останню добу, що є найвищим результатом по Україні.

Зазначимо, обласна комісія ТЕБ і НС продовжила карантин до 22 червня через складну ситуацію із коронавірусом.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви ставитесь до М. Саакашвілі?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...