26.8527.35
3030.77

Львівські "Карпати" перемогли на виїзді донецький "Олімпік"

Фото ФК "Карпат"Фото ФК "Карпат"

Матч 14 туру мав особливе значення для львівської команди. Саме зараз вирішується, в якій групі “зелено-білі” проведуть другу частину чемпіонату. І аби потрапити у верхню шістку команд турнірної таблиці, не можна втрачати жодного залікового балу.

Поєдинок у Києві розпочався із швидкого голу “Карпат”: Швед протягнув м’яч своїм флангом, після чого віддав точну передачу у штрафний майданчик господарів. Понде успішно перевів м’яч у дальній кут воріт суперника - відтак, 0:1 вже на п’ятій хвилині.

Аналогічний момент виникнув у воріт донеччан вже за пару хвилин, однак цього разу воротар “Олімпіка” врятував свою команду.

Першу гостру атаку у відповідь донеччани зуміли організувати лише за півгодини: Політило виконав стандарт, однак жоден з гравців “Олімпіка” не зумів замкнути простріл. Після цього вже “Карпати” могли подвоїти перевагу - свій момент не реалізував Тейшейра, пробивши повз дальній кут воріт.

На початку другої половини Понде не забив після флангової передачі, а “Олімпік” не використав гострий простріл Олексія Гая.

За декілька моментів Швед реалізував пенальті, призначений за гру рукою захисника донеччан у власній штрафній. Махновський не впорався з ударом у верхній лівий кут воріт - рахунок став 0:2.

Свій гол господарі забили вже у компенсований час - Пасіч спіймав відскок м’яча та пробив Микиту Шевченка.

“Зелено-білі” набирають три очки та виходять на сьоме місце турнірної таблиці. У найближчих переслідувачів - “Десни” та “Зорі” є матч у запасі.