6°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
6°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

Львівські IT-шники роблять свої внески у боротьбі з COVID-19

Пресслужба ЛМР на сайті ділиться досягненнями львівських IT-шників.

Програмісти міста Лева, розробили карту поширення COVID-19 у Львівській області та місті. Таку інтерактивну карту вирішили створити у рамках благодійного проекту United for health компанії-учасники Lviv IT Cluster.

В межах цього ж проекту, IT-компаніям вже вдалося зібрати 7 мільйонів гривень на закупівлю експрес-тестів на виявлення коронавірусу. Завдяки їм на Львівщині протестували вже близько 18 тисяч осіб.

Компанії-учасники IT Кластеру вирішили на цьому не зупинятися та допомогти в боротьбі з поширенням COVID-19 також і власною експертизою. Компанія N-iX допомогла з розробкою карти поширення вірусу у Львові та області. На інтерактивній карті відображаються головні центри локалізації вірусу, зміну яких можна відстежувати. Така карта допоможе мешканцям Львова та області зрозуміти де поширюється COVID-19, щоб запобігти утворенню можливих епідеміологічних кластерів.

Карту можна переглянути тут.

Компанія Chatbots.Studio попрацювала над розробкою чат-бота для медиків, щоб відслідковувати результати масового тестування на коронавірус мешканців Львова. Поки що, чат-бот тестується фокус-групою, після чого буде доступний лише медперсоналу. Завдяки цьому чат-боту медики зможуть відразу вводити в базу отримані дані людей, яких вже протестували.

А компанія Bots Crew розробляє чат-бота, який допоможе контролювати загальний стан здоров’я жителів Львова. Результати будуть базуватися на відповідях львів’ян у коротких опитування, запропонованих чат-ботом. З отриманої бази даних можна буде отримати інформацію про можливі симптоми коронавірусу.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви легалізацію одностатевих шлюбів?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...