-4°C
Ранок -3°C
День -0°C
Вечір -3°C
Ніч -2°C
28.0628.46
31.9332.53
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-4°C
Ранок -3°C
День -0°C
Вечір -3°C
Ніч -2°C
28.0628.46
31.9332.53

​Львівські дитсадки готові до відкриття

Управління освіти продовжує інспектувати готовність дитячих садочків міста до відкриття. За словами начальниці управління Зоряни Довганик, заклади дошкільної освіти зможуть відновити свою роботу після прийняття відповідного рішення комісії ТЕБ і НС, пише прес-служба ЛМР.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

«Загалом ми готові до відкриття закладів дошкільної освіти. Ми підготували протоколи, як повинні працювати садочки після повернення до звичного життя. Також ми встановили правила для батьків, тому що вони теж повинні їх дотримуватися», - зазначила Зоряна Довганик.

Окрім того, жінка наголосила на тому, що вона абсолютно згідна з тим, що необхідно відновлювати роботу дитсадків,тому що батьки повинні працювати, зважаючи на ті обставини, які склались.

Якщо комісія ТЕБ і НС прийме відповідне рішення, то садки зможуть вже запрацювати з наступного тижня.

Вчора, 7 липня, на позачерговому засіданні міської комісії ТЕБ і НС прийняла рішення щодо послаблення карантинних заходів, у зв’язку із покращенням епідситуації у місті.

Згідно з цим, на Львівщині дозволили роботу: готелів, закладів громадського харчування, закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів та фітнес-центрів, за умови дотримання протиепідемічних заходів та відповідних рекомендацій Головного Державного санітарного лікаря України.

Окрім того, дозволили проведення релігійних заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи часто ви буваєте у закладах в центрі міста?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...