12°C
Ранок 12°C
День 16°C
Вечір 14°C
Ніч 9°C
26.827.18
29.1529.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
12°C
Ранок 12°C
День 16°C
Вечір 14°C
Ніч 9°C
26.827.18
29.1529.8

Львівська міська рада заборонила одне зі стихійних сміттєзвалищ

Фото ЛОДАФото ЛОДА

Виконавчий комітет Львівської міської ради своїм рішенням у п’ятницю заборонив компанії “АВЕ Львів” використовувати сміттєзвалище на вул. Північній.

Перевантажувальний майданчик підприємства, що знаходився за два кілометри від злітно-посадкової смуги, має бути усунутий протягом двох тижнів. За час використання, на цьому місці накопичилось понад тисяча тонн сміття, а це, в свою чергу, може вплинути на безпеку польотів. Зокрема, про один з таких випадків, коли птаха потрапила до турбіни літака, писали “Львівські”.

Свій коментар щодо ситуації надала Гелена Пайонкевич, директор юридичного департаменту ЛМР: “До Львівської міськради звернулося управління Служби безпеки України з вимогою вжити негайних заходів щодо недопущення надзвичайних ситуацій в аеропорту «Львів» через незаконне сміттєзвалище ТзОВ «АВЕ-Львів» на вул. Північній, 1”.

Компанія “АВЕ Львів” отримала від міської ради термін у два тижні на повне звільнення ділянки від сміття, що накопичилось. На даний момент доступ до перевантажувального майданчика обмежено, також, “Муніципальній варті” надано запит на встановлення шлагбаума.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи варто демонтувати Монумент Слави?

всі опитування
Loading...