5°C
Ранок 9°C
День 19°C
Вечір 13°C
Ніч 7°C
24.324.65
26.727.25
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
5°C
Ранок 9°C
День 19°C
Вечір 13°C
Ніч 7°C
24.324.65
26.727.25
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Львівська міська рада не погодила новий тариф на проїзд у громадському транспорті

Image

Ввечері, 14 листопада на сайті Львівської міської ради з’явився проект рішення виконавчого комітету щодо підняття вартості проїзду в громадському транспорті. Там зазначається, що після розгляду листів усіх перевізників, міське управління вносить пропозицію, що обумовлена зростанням цін на паливо та запасні частини, а також - необхідність виплати заробітної плати водіям.

У пояснювальній записці зазначається: «Згідно з розрахунковими витратами на прикладі Львівського комунального АТП-1 вартість перевезення одного пасажира становить в середньому 8,21 грн. По інших підприємствах розрахунок тарифу коливається: «Фіакр-Львів» - 8,51 грн; «Успіх БМ» - 8,10 грн; «Міра і К» - 8,45 грн; «Львівське АТП 14630» - 8,31 грн. У проекті тарифу застосований рівень прибутку для приватних підприємств 15%».

Втім, за деякий час у ЛМР заявили, що поки про підняття вартості не йдеться. Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства заявив наступне: «Міська рада погоджень на підняття тарифу не давала. Про підняття тарифу на проїзд в автомобільному транспорті у Львові не йдеться. Управління транспорту діяло за протоколом, тому оприлюднило проект рішення для обговорення під тиском приватних перевізників, які погрожують зупинкою всього транспорту. На сьогодні місто купляє автобуси, збільшує долю перевезень комунальним транспортом. Тариф є 5 гривень! Про підняття не йдеться. Коли буде інша позиція міста, про це повідомимо. Інші повідомлення прошу вважати провокаціями».

Остаточне рішення буде прийнято не раніше завершення громадських консультацій, що триватимуть до 28 листопада. Усі пропозиції можна подати через ЦНАПи.

Востаннє ж, тариф на перевезення в маршрутках змінювався у грудні 2017 року. Тоді перевізники вимагали підвищення до 6,8 гривні, однак у ЛМР схвалили лише підняття вартості до 5 гривень.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...