6°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
6°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

"Львівелектротранс" планує розширити мережу маршрутів електротранспорту

Фото Serg BobraФото Serg Bobra

Профільна депутатська комісія з інженерного господарства ухвалила проект розширення транспортної мережі міста. Мова йде про нові тролейбусні та трамвайні маршрути.

Пояснювальна записка управління транспорту інформує про вищі експлуатаційні та економічні показники трамваїв та тролейбусів у порівнянні з автобусами. Крім цього, важливою є і екологічна складова, адже так з’явиться можливість зменшити загазованість міста.

Заплановані зміни у трамвайних лініях: відновлення трамвайної колії на вул. Коперника (від вул. Академіка А. Сахарова до вул. С. Бандери), будівництво колій на вул. Лінкольна (від вул. Замарстинівської до вул. Промислової), від вул. Промислової до вул. Хмельницького, на вул. Миколайчука (від вул. Промислової до вул. П. Орлика), вул. Пасічній (від вул. Личаківської до вул. Медової Печери), на вул. Личаківській (до Винників), продовження маршруту трамваю №8, проклавши колію на вул. Княгині Ольги (від Аквапарку до вул. Трускавецької та від вул. Трускавецької до вул. Стрийської) та на вул. Вернадського (від вул. Стрийської до просп. Червоної Калини).

Після завершення робіт на маршрути можуть вийти понад 70 нових трамваїв.

Зміни у тролейбусних маршрутах: планується прокласти тролейбусні лінії під час реконструкції вул. Кульпарківської (від вул. В. Антоновича до вул. Городоцької), вул. Володимира Великого (від вул. Тролейбусної до вул. Стрийської), вул. Хуторівці та з Левандівки у Рясне після будівництва вулиці, що з’єднуватиме ці два мікрорайони, на вул. Грінченка та вул. Хмельницького (від вул. Б. Грінченка до вул. Поліської), вул. Стрийській (від вул. В. Вернадського до ТРЦ King Cross Leopolis), вул. Дж. Вашингтона та вул. Пасічній (від вул. Дж. Вашингтона до вул. Медової Печери), вул. Виговського (від вул. Є. Патона до вул. Городоцької), вул. Варшавській (від просп. В. Чорновола до вул. П. Панча), вул. П. Панча, просп. Червоної Калини (від вул. Угорської до вул. Сихівської) та у мікрорайоні Новий Львів (від вул. Стрийської до просп. Червоної Калини). Також «Львівелектротранс» планує прокласти тролейбусну лінію від просп. Свободи до пл. Петрушевича.

Крім цього, заплановано запуск тролейбусів з автономним ходом до Головного вокзалу (вул. Чернівецька) та на вул. Пасічній (від вул. Зеленої до вул. Пирогівки).

За 2019 рік ЛКП “Львівелектротранс” планує закупити додаткові 10 трамваїв та 50 тролейбусів.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

У вас є вища освіта?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...