12°C
Ранок 11°C
День 14°C
Вечір 14°C
Ніч 12°C
26.827.25
3030.7
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
12°C
Ранок 11°C
День 14°C
Вечір 14°C
Ніч 12°C
26.827.25
3030.7

«Львівелектротранс» на стороні контролерів у черговому скандалі з пасажирами

ImageУ одному з трамваїв №8 нещодавно стався конфлікт контролерів з молодими дівчатами.

Про це пише прес-центрі ЛМР.

Випадок стався на початку січня 2018 року у трамваї №8. Тоді двох дівчат (одна з них неповнолітня) троє контролерів силоміць висадили з трамваю через те, що у одної з них відбиток на квитку не співпадав з відбитком компостера.

Одна з дівчат розповіла батькам, що контролери почали поводитись хамсько, витягнули її за рукав та подругу виштовхали з трамваю. Неповнолітня донька зателефонувала мамі і вже під час телефонної розмови жінка стверджує, що чула як до дівчат говорити на підвищених тонах. Контролери вимагали сплатити штраф за безквитковий проїзд, не відпускали дівчат і не пред’являли жодних посвідчень.

Коли жінка прибула на місце контролери показали свої посвідчення. Один з них передставився членом громадського формування «Патріоти» і пояснив, що має право затримувати при виявленні правопорушення до приїзду поліції.

Коли патруль прибув на місце, то, як зазначає жінка, поліцейські дослухались лише до слів контролерів та наполягали на оплаті штрафу.

Пізніше львів’янка написала заяву в головне управління національної поліції у Львівсьій області, де зазначила, що службові особи «Львівелектротрансу» перевищили свої службові повноваження.

Наразі у ЛКП «Львівелектротранс» триває службове розслідування, але попередній висновок – дії контролерів були в рамках прописаних норм та чинного законодавства.

«Одна із пасажирок пред’явила квиток із некоректним відбитком компостера і тому виникло непорозуміння. Як наслідок мамі однієї з дівчат не сподобалося, що її доньку оштрафували. Але ми наразі вивчаємо усі деталі інциденту. Маємо відеозаписи цієї ситуації і їх також вивчаємо. Попередньо можемо сказати, що порушень з боку контролерів у цій ситуації не виявлено», – повідомив Іван Бондар, речник ЛКП «Львівелектротранс».

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

 • user
  Гість 18:15, 23.01.2018
  "Наразі у ЛКП «Львівелектротранс» триває службове розслідування, але попередній висновок – дії контролерів були в рамках прописаних норм та чинного законодавства."
  Прошу дати посилання на норми чинного законодавства, а не посилатися на законодавство в цілому. Оскільки контролери не мають права затримувати людей - це компетенція поліції.
  Прошу опублікувати інструкції за якими має діяти контролер.
  Прошу привести в належний робочий стан компостери.
  Прошу усвідомити що посвідчення ГО Патріот не дає права затримувати людей)))))


 • user
  Гість 17:08, 02.02.2018
  Дії контролерів , на жаль, далекі від "прописаних норм чинного законодавства". Сьогодні була свідком того, як в трамваї номер 1 контролери затримали жінку, в якої був квиток, але вона не встигла його закомпосувати. Жінка, звісно, відмовлялась сплатити штраф, і хотіла або закомпосувати квиток, або вийти з трамваю. Контролер вирвав квиток з її рук і загородив дорогу. Нависши над нею, вимагав їхати на Сахарова ( а на той момент травай рухався на вокзал!). Невже дії контролера правомірні???
user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви проводите свої вихідні?

всі опитування
 • Реклама на сайті
 • Loading...