1°C
Ранок -1°C
День 1°C
Вечір 1°C
Ніч -1°C
39.439.9
40.741.7
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
1°C
Ранок -1°C
День 1°C
Вечір 1°C
Ніч -1°C
39.439.9
40.741.7

​Львівавтодор: ремонт Замарстинівської можуть розпочати влітку

фото ілюстративнефото ілюстративнеУ ЛКП розповіли, що ремонт вулиці має розпочатись одразу ж після укладання договору. Зараз триває перегляд переможців тендеру, оскільки результати проведеного тендеру оскаржили.

За словами Олега Берези, директора Львівавтодору, тендер на ремонт вулиці провели ще наприкінці листопада. Опісля оголосили переможці, але рішення оскаржили. Про це він зазначив на прес-кнференції, - передають Львівські з посиланням Львівський портал.

За рішенням Антимонопольного суду, потрібно нову провести засідання та винести нове рішення. Також директор додав, що комісія звернулась у Податкову інспекцію за детальною інформацією про учасників тендеру. Зазначається, що перемогти може компанія «Онур».

За попередньою інформацією, ремонт Замарстинівської буде довготривалим. Там мають провести заміну всіх комунікацій, крім того, на деяких ділянках вулиці відсутній колектор. Для цього потрібно провести масштабні розкопки, встановити колектори, водопровід, дощову каналізацію і покриття.

Раніше Львівські повідомляли про те, що ЛКП «Львівелектротранс» закрили два трамвайних маршрути - №4 та №5 – вони проходили через вулицю Замарстинівську. Зараз у Львівелектротрансі напрацьовують нову систему організації дорожнього руху.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Яке у вас (у вашої родини) авто?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...