15°C
Ранок 8°C
День 16°C
Вечір 14°C
Ніч 6°C
2828.41
32.533.12
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
15°C
Ранок 8°C
День 16°C
Вечір 14°C
Ніч 6°C
2828.41
32.533.12

​Львів відмовився вводити додаткові карантинні обмеження

3 серпня в Україні вступили в дію правила зонального карантину, згідно з якими міста та райони поділили на 4 зони в залежності від епідеміологічної ситуації.

Відповідно до цього, Львів потрапив у помаранчеву зону, проте у місті Лева не заборонятимуть роботу спортивних залів та хостелів. Таке рішення прийняла міська комісія ТЕБ і НС у вівторок, 4 серпня, повідомляє прес-служба ЛМР.

«Щойно завершилося засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, де було адаптовано рішення державної комісії щодо «помаранчевої» зони. У форматі «помаранчевої» зони Львів функціонує вже близько останніх 5−6 місяців, саме тому спортивні заклади, фітнес-центри, хостели продовжують у Львові працювати», - розповів заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Фото: Pankiv IrynaФото: Pankiv Iryna

Під час сьогоднішнього засідання міська комісія ТЕБ і НС у Львові адаптувала рішення уряду. Зокрема, комісія вирішила не забороняти роботу спортзалів і закладів культури за умов дотримання протиепідемічних вимог, використання масок, дезінфекторів, соціальної дистанції.

Також проведуть додаткову перевірку ринків, супермаркетів, торгово-розважальних центрів, закладів спорту та закладів громадського харчування на дотримання карантинних вимог.
У разі недотримання цих вимог міська комісія буде приймати рішення про припинення їхньої діяльності.

«Додатково адаптовувати місто до правил помаранчевої зони необхідності немає, бо ми живемо в цьому режимі останні 6 місяців. Я прошу всіх не бути байдужими до себе і своїх близьких. Маска (на носі теж) та часта дезінфекція допоможуть провести це літо в безпеці. Бережіть себе та рідних», – прокоментував рішення комісії міський голова Андрій Садовий.

Додамо, що уряд переглядатиме зони епідеміологічної безпеки кожні п’ять днів.

Нагадаємо, що у понеділок, 3 серпня, попри потрапляння до червоної зони, місцеві органи влади Луцька та Тернополя відмовилися посилювати обмеження. У міськрадах заявили, що не бачать підстав для посилення карантину та не розуміють, чому міста потрапили до червоної зони.


Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user
Loading...