Запускаємо новий розділ для продавців та покупців на "Львівських". Долучись до тестування та отримай бонуси! Почати тестування Нагадайте завтра
12°C
Ранок 13°C
День 18°C
Вечір 14°C
Ніч 12°C
26.1826.45
31.131.5
12°C
Ранок 13°C
День 18°C
Вечір 14°C
Ніч 12°C
26.1826.45
31.131.5

Львів тоне у дощових ріках та відходах (ВІДЕО)

Недільна злива перетворила львівські вулиці на ріки, в яких, наче кораблики, пливе сміття.

Обурені користувачі діляться фото та відео сьогоднішнього дощу. Судячи з усього, у комунальників буде дуже багато роботи. І не лише у них - через жахливий технічний стан деяких будинків, мешканців просто залило - вода залила дахи, а згодом і полилась по сходових майданчиках.

Місцеві жителі, які пересувались по місту машиною, шукають тепер номерні знаки.

Львів досить цікаве місто - взимку ми потерпали від снігопадів, коли за день-два випала місячна норма. Комунальники, пригадується, тоді не встигали працювати, "не встигли зорієнтуватись", - як пояснювали у ЛМР. Тепер весна - і крім сміття, яке просто "розтеклось", а замість сміттєвих майданчиків у нас тепер сміттєві поля, додалось роботи й по комуналці. Треба ж тепер подивитись, де дощоприймачі не справляються із роботою - де вони, приміром, вище рівня вулиці, а де взагалі не чищені з осені... Це щоб на майбутнє такого не повторювалось.

Якщо вам пощастило не стати учасником "весняного дощику" та доля вам посміхнулась, пропонуємо переглянути відео, яке зняли користувачі спільноти «Варта-1».

Оцінки:

0

Коментарі:

user
Loading...