1°C
Ранок -1°C
День 1°C
Вечір 1°C
Ніч -1°C
39.439.9
40.741.7
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
1°C
Ранок -1°C
День 1°C
Вечір 1°C
Ніч -1°C
39.439.9
40.741.7

​Люди у Львові викрадають скриньки з пожертвами — ми їм співчуваємо!

Було скоєно дві крадіжки скриньок з пожертвами. Правоохоронці надали інформацію, що до злочину причетна вже судима раніше сорокарічна мешканка Борислава.

«У Бориславі місцева жінка скоїла злочин, викравши з магазинів скриньки в які збирали пожертви. Охоронці правопорядку змогли встановити особу жінки, причетної до пограбування. Пожертви збиралися на лікування хворих», – повідомили сьогодні в прес-службі Львівського обласного управління Національної поліції, - передають Львівські з посиланням на DailyLviv.com.

Оприлюднені подробиці:

«До відділення поліції Борислава надійшла інформація від людей які працюють в магазинах міста про те, що на вулицях Тустановецькій та Коваліва у торгівельних закладах викрадено скриньки з пожертвами, які збирались на лікування важкохворих (принаймні ці гроші мали на це піти). Загальна вартість даного злочину становить близько чотирьохсот гривень. Пізніше правоохоронцями нашої поліції було встановлено, що до ситуації причетна судима жителька Борислава. Речові докази (контейнери з коштами) поліцаї у жінки вилучили. Зараз вирішується питання що до впровадження кримінальної справи, проводяться слідчі дії», - йдеться в повідомленні.

Редакція «Львівських» висловлює свої співчуття жінці, якій довелось піти на такий крайній і ганебний вчинок заради мізерної суми і висуває припущення (лише припущення), що в нашій країні поліція займається людьми, які стоять на межі вимирання, і аж ніяк не тими, хто доводить людей до цієї межі. Спровокувати людину на відвертий грабіж серед білого дня може лише безумство або голод. «Львівські» сподіваються, що колись настане час, в якому люди будуть отримувати заробітну плату, якої вистачатиме на прожиття, а держава зможе допомогти тим, хто народився під її стягом і з покоління в покоління платить податки на утримання всіх державних інститутів країни.

Люди, пам'ятайте, що держслужбовців утримуєте — ВИ!

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Ваше ставлення до завершення боксерської кар'єри Володимира Кличка?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...