8°C
Ранок 6°C
День 9°C
Вечір 6°C
Ніч 7°C
26.126.5
30.230.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
8°C
Ранок 6°C
День 9°C
Вечір 6°C
Ніч 7°C
26.126.5
30.230.8

ЛОДА вимагає позбавити ліцензій рекрутингові компанії

Image

Львівська обласна державна адміністрація вимагає позбавити ліцензій рекрутингові компанії, що займаються працевлаштуванням закордоном. Загалом, на території області зареєстровано 96 таких компаній, всі вони мають відповідні дозволи та ліцензії від Міністерства соціальної політики.

Прес-служба Львівської обласної ради випустила наступне звернення: «Більша частина згаданих суб’єктів господарювання порушують ліцензійні умови провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном. З огляду на це обласна державна адміністрація здійснює низку заходів щодо врегулювання діяльності згаданих компаній. Зокрема, скеровано звернення до Міністерства соціальної політики України з ініціативою анулювати ліцензії суб’єктам господарювання, які порушують ліцензійні умови та запропоновано посилити контроль за діяльністю посередників у працевлаштуванні за кордоном».

Серед причин такого рішення наводяться скарги від клієнтів рекрутингових фірм та робота із порушеннями. Як зазначав раніше Василь Барилюк, директор Львівського центру зайнятості, одразу 54 фірми припинили діяльність після проведення перевірок, ще 24 продовжили роботу попри порушення, і лише 14 з усіх зареєстрованих відповідали вимогам.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Якби вибори Президента України відбулися вже цієї неділі, за кого Ви б віддали свій голос?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...