2°C
Ранок 3°C
День 6°C
Вечір 3°C
Ніч 2°C
27.9528.35
33.834.4
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
2°C
Ранок 3°C
День 6°C
Вечір 3°C
Ніч 2°C
27.9528.35
33.834.4

ЛМР планує розпочати будівництво канатної дороги на Високий замок

Візуалізація ЛМРВізуалізація ЛМР

Львівська міська рада прийняла рішення щодо майбутнього будівництва підвісної канатної дороги на Високий замок. Планується, що створення такого проекту пройде без залучення бюджетних коштів. У випадку успішної реалізації, до об’єкта світової спадщини «Львів — ансамбль історичного центру. Високий Замок і Підзамче, середмістя» отримають усі групи відвідувачів.

На сьогодні цей проект знаходиться на документальній фазі: затверджено план території, завершено дослідження грунтів, питання винесено на розгляд Міністерства культури України, проінформовано Комітету Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО щодо проведення майбутніх робіт.

Лілія Онищенко, начальник управління охорони історичного середовища ЛМР, повідомила наступне: «Всі документи підготували відповідно до рекомендацій, які є. Мінкультури надало рекомендації щодо подання матеріалів в ЮНЕСКО. Ми це все зробили, даємо в Міністерство культури, щоб вони скерували в Національну комісію. Це тривалі процедури: Міністерство культури має 30 днів для подачі в Національну комісію з моменту нашого подання. Національна комісія має 10 днів, щоб скерувати це в Комітет Світової спадщини, потім розглядає Комітет Світової спадщини».

Концепція, що пропонується Львівською міською радою, відповідає напрямку європейської програми доступності до об’єктів культурної спадщини за конкурсом “Доступне місто - 2019”.

Визначено й запропонований маршрут: від північних терас парку “На Валах” до верхніх оглядових трас Високого Замку. У перспективі можливий додатковий маршрут - з Високого Замку на вул. Богдана Хмельницького.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user
Loading...