Запускаємо новий розділ для продавців та покупців на "Львівських". Долучись до тестування та отримай бонуси! Почати тестування Нагадайте завтра
12°C
Ранок 13°C
День 18°C
Вечір 14°C
Ніч 12°C
26.1826.45
31.131.5
12°C
Ранок 13°C
День 18°C
Вечір 14°C
Ніч 12°C
26.1826.45
31.131.5

​ЛМР не реагує на звернення Львівської ОДА щодо покращення руху маршруток

ImageЯк зазначають у прес-центрі ЛОДА, міська рада вже двічі проігнорувала звернення.

«Львівські» нагадують, що з 2 вересня почали діяти нововведення, в рамках яких для міжміських та приміських маршруток перенесли кінцеву зупинку. Тепер автобуси не будуть курсувати містом, а зупинятимуться на автостанціях.

Львівська обласна організація роботодавців транспорту передбачала, що внаслідок нововведень у людей виникнуть проблеми з доїздом до автостанцій, тому попросила у міської ради додати кількість маршруток та скоригувати маршрути на всі АС у Львові. Це звернення подали 4 вересня у ЛМР.

6 вересня було скеровано ще одне звернення щодо належного забезпечення виїзду з периферійних зон до центру міста.

Також задля уникнення транспортного колапсу з АС «Західна» було вирішено пустити експрес-маршрутки, які б доїжджали до Приміського вокзалу. Через затребуваність цього маршруту до наявних (трьох) 8 вересня додали ще одну.

Окрім того вже з цього понеділка, 11 вересня, планувалось продовжити маршрут експрес-маршруток до площі Різні, але міська рада не прийняла такого рішення. І не зреагувала на жодне попереднє звернення.

Тому схема курсування автобусів не змінилась і більшою мірою проблема доїзду людей до центра міста залишилась.

Більше новин на «Львівських».

Оцінки:

0

Коментарі:

  • user
    Гість 09:59, 14.09.2017
    ... мали-маємо тих пАкрАщень доста ...
user
Loading...