22°C
Ранок 21°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 20°C
26.827.2
31.532.1
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
22°C
Ранок 21°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 20°C
26.827.2
31.532.1
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

ЛМР дозволила реконструкцію палацу Бесядецьких

Image

23 листопада виконавчий комітет Львівської міської ради погодив реконструкцію палацу Бесядецьких. Занедбана будівля, розташована на площі Галицькій, 10, буде відновлюватись Львівським національним університетом імені Івана Франка. Затверджено містобудівні умови та обмеження для реставрації.

Планується відновити аварійну східну частину палацу, а західне крило перетворити на репрезентаційний центр. Варто зазначити, що об’єкт знаходиться на балансі університету з 2002 року. Втім, за весь цей час було лише укріплено фундамент, на всі інші роботи не було знайдено коштів.

Речник Львівського університету Олег Вівчарик у інтерв’ю ZAXID.NET повідомив наступне: «Реконструкцію палацу проводитимуть або за кошти державного бюджету, або за кошти приватного інвестора або, можливо, навіть за грантові кошти. Наразі шукаємо джерело фінансування. Розраховуємо на бюджетні кошти, але, зважаючи на фінансові труднощі в країні, розуміємо, що, можливо, доведеться шукати приватного інвестора чи орієнтуватися на співфінасування».

Після завершення робіт з реконструкції, приміщення використовуватимуться для освітньої діяльності. Також, будуть облаштовані зали для проведення зустрічей із делегаціями.

Дата будівництва палацу достеменно невідома. Однак, є записи щодо пожежі у 1745 році, що знищила більшу частину площ. Будівлю відбудували, а у 1758 році був переданий графам Бєльським. Згодом тут було поштове управління, а з 1800 року приміщення знову передано у приватну власність. За радянської окупації будівля слугувала обласною бібліотекою. Остання реконструкція проводилась у 1934 році.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Ви палите?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...