-7°C
Ранок -8°C
День -7°C
Вечір -9°C
Ніч -6°C
27.8528.25
33.734.3
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-7°C
Ранок -8°C
День -7°C
Вечір -9°C
Ніч -6°C
27.8528.25
33.734.3

Лікарі "швидкої допомоги" Львова погрожують страйком

Image

11 лютого відбулась зустріч Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з головою та посадовцями ЛОДА. Близько трьохсот людей висунули спільні вимоги, зокрема:

  • підвищення зарплати (на даний момент вона складає близько 4 тисяч гривень);
  • покращення умов праці;
  • зменшення кількості непрофільних викликів;
  • зміна керівних кадрів.

Лікар невідкладних станів Степан Железняк розтлумачив останній з перерахованих пунктів в інтерв’ю Tvoemisto.tv: «Ми зібрали 800 підписів за її (Наталія Поважук, керівниця львівської станції швидкої допомоги) звільнення. Ми розуміємо, що в одну мить людину не можна звільнити, але хочемо, щоб її принаймні усунули від керівної посади. Коли керівником був Володимир Похмурський, то вона ще поводилась тихо, а тепер знову протягує свою команду».

Також, Железняк зазначив термін, який лікарі дають посадовцям на розгляд вимог: «Ми дали час до 1 березня. Якщо не побачимо якихось конкретних дій, то будемо спочатку вдаватись до італійського страйку або в межах трудового законодавства припинятимемо роботу на 6 годин. У нас ще є козирі, про які ми наразі не говоримо, але які можуть зупинити роботу "швидкої" в усьому місті. Наразі ми не хочемо до цього вдаватись, бо розуміємо, що це призведе до багатьох смертей».

Повідомляється, що наприкінці лютого на розгляд сесії Львівської обласної ради будуть винесені дані вимоги.


Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

Loading...