1°C
Ранок -1°C
День -0°C
Вечір -1°C
Ніч 1°C
39.439.9
4041
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
1°C
Ранок -1°C
День -0°C
Вечір -1°C
Ніч 1°C
39.439.9
4041
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

​Лікар-силач «Тягнизуб» таки встановив рекорд у Львові

Як повідомлялось раніше, в суботу Львівський педіатр-ендокринолог мав намір встановити власний восьмий рекорд України, який також зафіксує Книга рекордів Гіннеса, протягнувши проспектом Свободи два «Чудо-потяги» з дітьми всередині. Пишаємося, адже йому це вдалося.

Благодійний марафон «Разом потягнемо!» розпочався з виступів українських виконавців. «Пікардійська терція» та Олег Табаков розважали присутніх власною концертною програмою та привертали увагу публіки до основного номеру — силового шоу за участю Тягнизуба (Олега Скавиша), - повідомляють Львівські з посиланням на Zik.ua.

«Досягнення вдалось з моєї щасливої другої спроби. Це вже не вперше, - зазначає сам Тягнизуб, хоча я задоволений результатом». Варто додати, що складність задуму полягала навіть не у вазі, а у тому, що кожне колесо стояло на бруківці, яка лежить нерівномірно. Окрім цього, довжина потягів теж немаленька.

Нагадаємо, що за словами директора благодійного фонду «Крила Надії» Наталії Ліпської, подібні заходи відбуваються з метою збору коштів на лікування 9-річного львів'янина — Олега Подвірного. Хлопчику необхідна операція по трансплантації кісткового мозку від нерідного донора, а така зараз коштує близько 4,5 млн гривень.

Такими діями Скавиш намагається залучити нових осіб, які зможуть допомогти врятувати життя дитині. До проведення операції ще три місяці часу, що, як вважають організатори акції, є реальним для збору навіть такої великої суми. Щоб подивитись на факт творення історії прийшло багато людей, тож головна ідея активістів вдалась.

Тепер небайдужі до здоров'я маленького Олежика зможуть йому допомогти. Життя однієї дитини, сподіватимемось, буде врятовано, проте варто подумати і про інших, хто потребував і потребує допомоги. Добре, що наші милосердні люди відгукнуться з пропозиціями про допомогу, проте як щодо верхівки управління? Ми не бачили представників влади на шоу, хоча перед тим анонси про подію висвітлювались у інтернет-джерелах. Запросили журналістів та всіх бажаючих, а от львівську “еліту” забули, вони, напевно й раді. Прикро, що є особи, які хочуть допомагати, однак часто вони обмежені у своїй діяльності.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як часто ви вживаєте алкоголь (в тому числі слабоалкогольні напої)?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...