12°C
Ранок 11°C
День 14°C
Вечір 14°C
Ніч 12°C
26.827.25
3030.7
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
12°C
Ранок 11°C
День 14°C
Вечір 14°C
Ніч 12°C
26.827.25
3030.7

Лідера скаутської організації "Галицька Русь" знайшли повішеним

Image

Тіло лідера федерації скаутів “Галицька Русь” знайшли на Закарпатті, в селі Лазещина Рахівського району. Про це повідомляє видання “Закарпаття онлайн”, що посилається на колишнього лідера “Руського руху в Україні” Олександра Свистунова.

"Є версія, що він повісився, але це - версія. Версій дуже багато. Ніхто нічого толком не знає", - повідомив Свистунов. Також, він додав, що Арбатов мав тісні зв'язки з російським консульством у Львові.

Одним з основних своїх завдань організація вбачала у відновленні радянських пам’ятників на Львівщині, зокрема, могили розвідника Миколи Кузнєцова та пам’ятників воїнам Першої світової війни. Крім цього, були помічені у декількох скандалах з проведенням несанкціонованих розкопок, насадженням під час святкування 9 травня радянської символіки та вандалізмом в 35-й школі міста Львів, де виявили сатанинські символи.

У Національній поліції підтверджують факт повішення чоловіка, однак не повідомляють, чи це був Кирило Арбатов, посилаючись на заборону розголошення персональних даних. Порушено кримінальне провадження за ст. 115 КК України (“Умисне вбивство”).

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Яку проблему Львівщини Ви вважаєте найбільш гострою?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...