15°C
Ранок 16°C
День 21°C
Вечір 20°C
Ніч 13°C
26.4526.85
29.530.15
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
15°C
Ранок 16°C
День 21°C
Вечір 20°C
Ніч 13°C
26.4526.85
29.530.15

Квести та інші цікавинки Днів Європейської спадщини у Львові


24 та 25 вересня у Львові пройдуть шості по рахунку Дні Європейської спадщини. Цього разу особливу увагу звернуть на "зелені простори міста".


Як повідомляє ДивисьInfo, цікавлячись історією міста, його архітектурою, важко оминути природні окраси: парки, сади тощо. Вони теж можуть розповісти багато цікавих історій. Повертаючись в історію, варто згадати, що у 1910 році Львів був одним з найзеленіших міст Австро-Угорської монархії. Саме тому метою цього заходу є привернути увагу людей до історії "зеленого Львова", про яку ми знаємо так мало.

Наталія Тарнавчик, представник GIZ ділиться елементами програми: "Ми плануємо організувати дві квест-гри. Одна - це тротуарні історії. Учасникам запропонують зображення, деталі тротуарів чи плиток, звісно, з особливою історією, а вони мають відшукати його локацію. Інша гра – це гра в елемент. Це вулиця + елемент. Тут більше буде акцент на різні архітектурні деталі".

У програмі також різні виставки, екскурсії, тематичні обговорення, велоекскурсії тощо. В рамках події організують 3 фотовиставки, присвячені історичним паркам Львова: «Місто. Дерево. Людина», «Арнольд Рерінг – мистецтво і природа в урбаністичному розвитку Львова” та «Історія в світлинах. Фотовиставка про парк І. Франка».

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

Loading...