20°C
Ранок 24°C
День 30°C
Вечір 28°C
Ніч 19°C
35.435.75
36.837.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
20°C
Ранок 24°C
День 30°C
Вечір 28°C
Ніч 19°C
35.435.75
36.837.8

Куди вивозитимуть львівське сміття і досі невідомо


Під час нього голова Сихівської РА, заступник голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ірина Маруняк розповіла, що на сьогодні все сміття з міста повністю вивозять.

Є поодинокі випадки, коли ТзОВ «ДВ-Екосвіт» не вивозило сміття, але цю проблему вже вирішено, зазначила пані Ірина. «Сміття вивозять на звалища, які розміщені в області. Є відповідні угоди з керівниками сміттєзвалищ і перевізниками, тому якщо сміттєзвалище в Самборі відмовляється приймати сміття, його везуть в інше місце. З цим все домовлено», – сказала Ірина Маруняк.

Наразі шукають альтернативи, куди можна вивозити сміття, щоб це не було фінансово складно перевізникам. Як буде вирішена проблема з місцем «дислокації» сміття, перевізникам компенсують певні суми затрат.

Не виключений варіант, як не найдеться в області місця, куди вивозити сміття, то направлятимуть його в інші регіони, що навіть звучить не як варіант, а як тимчасовий вихід. Наразі, як зазначила Ірина Маруняк, не стоїть питання про підвищення тарифів на вивезення сміття. Та яким чином це щось змінює невідомо.

А мери міст Львівщини розробили спільну заяву, яку висловлять в Одесі 21-23 червня на загальних зборах Асоціації міст України. «Усі наші міста проявляють солідарність із територіальною громадою Львова. Зараз вони тимчасово приймають у себе ТПВ зі Львова, адже важливо показати, що львів’яни не залишаються на самоті», - зазначив виконавчий директор Львівського РВ Асоціації міст України Василь Абаімов.

Фото: DailyLviv

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи сортуєте ви відходи?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...