8°C
Ранок 6°C
День 9°C
Вечір 6°C
Ніч 7°C
23.323.6
25.8526.4
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
8°C
Ранок 6°C
День 9°C
Вечір 6°C
Ніч 7°C
23.323.6
25.8526.4
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Королівство Норвегія співпрацюватиме із Львівщиною у питаннях гідроенергетики

Image

Під час зустрічі були обговорені важливі питання, що стосуються сфери гідроенергетики, а також висловлені побажання обох сторін з приводу майбутньої співпраці. Зокрема, Олег Синютка зазначив: «Ми зацікавлені у співпраці із Норвегією, оскільки цей досвід та технології можна впровадити в Україні. Проекти у галузі енергетики важливі не лише для Львівщини, а й для всієї України, оскільки це крок до енергетичної незалежності. Дуже часто ті проекти, які вперше втілюють на території Львівської області, потім поширюються на інші області та знаходять своє практичне застосування». Голова облдержадміністрації також подякував гостям за пропозиції щодо підвищення ефективності використання вітрової та сонячної електроенергії.

Представники директорату водних ресурсів та енергетики Королівства Норвегія, у свою чергу, запропонували використання свого досвіду в реалізації проектів на території Львівщини. Зокрема, було вирішено створити карту гідроенергетичного потенціалу області для того, аби з максимальною ефективністю використовувати перспективні джерела енергії. Також, іноземні гості передбачили необхідність перегляду чинного законодавства в частині ліцензування, аби зробити процес встановлення нового обладнання максимально прозорим та оптимізованим.

До діалогу у форматі круглого столу також планується залучити представників компаній зі Львівщини, що спеціалізуються на будівництві об’єктів гідрогенерації.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...