19°C
Ранок 18°C
День 22°C
Вечір 20°C
Ніч 16°C
26.0526.35
30.230.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
19°C
Ранок 18°C
День 22°C
Вечір 20°C
Ніч 16°C
26.0526.35
30.230.8
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Конкурс на будівництво сміттєпереробного заводу

Сьогодні, відбулась прес-конференція голови Львівської ОДА Олега Синютки за підсумками 2016р. Одна із пріоритетних тем цьогорічної підсумкової прес-конференції була, звичайно, тема переробки сміття у Львові.

Так, очільник Львівської ОДА розповів, що вже був оголошений конкурс на будівництво сміттєпереробного заводу, в якому брали участь два десятки різноманітних спеціалізованих підприємств, при чому із різних держав. А вже під час другої частини конкурсу, буде визначено безпосередньо технологію виробничого процесу та інвестиційні вимоги до переможця.

Також Олег Синютка розповів, що сьогодні повністю забезпечено вивіз сміття із усіх населених пунктів Львівщини. Ці відходи утилізуються на двадцяти полігонах, які мають відповідні сертифікати. Але є й такі полігони, що не мають всіх відповідних документів, хоч працюють доволі давно. Так чи інакше, але Львівщина не має жодних проблем із утилізацією сміття. Чого не скажеш про Львів. На жаль, жоден, із двадцяти утилізуючих сміття, полігонів Львівської області не може прийняти такого обсягу відходів, що його викидають у місті Лева.

І ця проблема насправді дуже гостра. Однак, на думку, Олега Синютки, це питання буде вирішено, коли у Львівській області буде збудовано аж три сміттєпереробні заводи. При чому, за слова очільника Львівської ОДА ці заводи будуть обслуговувати не тільки Львів, а й усю Львівську область. Адже ці сміттєпереробні заводи поділятимуться на такі, що утилізують тверді побутові відходи; харчові відходи; а також відходи хімічного походження (пластик, поліетилен і т.д.).

Але зараз час від часу з'являються повідомлення про те, що львівське сміття мандрує по всій Україні, і кінця цьому ганебному явищу поки що не видно.

Інформація: zik


Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи варто демонтувати Монумент Слави?

всі опитування
Loading...