17°C
Ранок 15°C
День 21°C
Вечір 19°C
Ніч 13°C
38.839.1
39.540.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
17°C
Ранок 15°C
День 21°C
Вечір 19°C
Ніч 13°C
38.839.1
39.540.5

​Коли у Львові відновлять роботу громадського транспорту та магазинів одягу і взуття

Міський голова Андрій Садовий розповів, коли запрацюють магазини одягу та взуття та відновлять роботу громадського транспорту, пише прес-служба Львівської міської ради.

На сьогодні, 14 травня ситуація з поширення коронавірусу у місті є стабільною. За минулу добу виявили 34 випадки інфікування COVID-19. Тому ЛОДА та ЛМР взялися за вирішення питання про відновлення роботи магазинів одягу та взуття.

Андрій Садовий розповідає, що не бачить проблем у відкритті магазинів одягу та взуття при умові, якщо кількість хворих не збільшуватиметься. Щоправда, мер ще не може уявити, як люди будуть приміряти одяг у магазинах, проте зазначає, що можливість відкриття таких магазинів точно буде. В умовах карантину, важливим є провітрювання приміщень, наголошує голова. Свіже повітря позитивно впливає на самопочуття людини, до того ж шанс інфікуватися в рази зменшується. Сьогодні буде прийняте остаточне рішення щодо питання магазинів одягу та взуття, розповідає Садовий.

Щодо організації роботи громадського транспорту, то на даний час дозволені лише спецперевезення. Лише після погодження уряду питання щодо відновлення звичної роботи громадського транспорту, можна буде приймати рішення.

Мер також нагадав, що у місті продовжують діяти обмеження щодо відвідування деяких закладів, а саме: кафе та ресторанів (окрім літніх майданчиків), SPA-салонів та басейнів (вони ще тривалий час будуть закритими), також заборонена організація пікніків у межах міста.

Андрій Садовий наголосив, що кожен сам відповідає за своє життя, здоров’я повинно бути на першому місті, тож не варто піддавати себе ризику.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Якими таксі користуєтсь?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...