5°C
Ранок 9°C
День 19°C
Вечір 13°C
Ніч 7°C
24.324.65
26.727.25
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
5°C
Ранок 9°C
День 19°C
Вечір 13°C
Ніч 7°C
24.324.65
26.727.25
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Колишньому начальнику управління юстиції Львівщини відмовлено у поновленні на посаді

Фото з facebook-сторінки Ярослава ЖукровськогоФото з facebook-сторінки Ярослава Жукровського

7 травня, Львівським адміністративним судом було прийнято рішення, що відмовляє позивачу у скасуванні наказу про звільнення з посади начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

Під час оголошення рішення були оприлюднені лише вступна та резолютивна частина. Повний текст рішення має з’явитись в термін до 17 травня, після чого екс-начальник управління має намір звернутись до Європейського суду з прав людини.

Нагадаємо, що Ярослава Жукровського було звільнено з посади 29 грудня 2017 року через перевищення службових повноважень. Мова йде про наказ, що був виданий начальником управління щодо зобов’язання своїх підлеглих у підготовці доповідних записок перед входженням до державних реєстрів. На думку самого Ярослава, його дії не порушували вимог законодавства, натомість можливим було успішно перешкоджати проявам корупції серед працівників.

«Були факти незаконного входження в реєстр по державних реєстраторах чи нотаріусах з метою подальшого їхнього «доїння». Я вимагав доповідні записки. Також я організував роботу оперативного штабу з протидії рейдерства землі у Львівській області. Група швидкого реагування виїжджала до людей на місця. Якщо міністерство і суд вважають це перевищенням службових повноважень, то мені соромно і за міністерство, за суд!», – повідомляє Жукровський.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...