-4°C
Ранок -3°C
День -0°C
Вечір -3°C
Ніч -2°C
28.0628.46
31.9332.53
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-4°C
Ранок -3°C
День -0°C
Вечір -3°C
Ніч -2°C
28.0628.46
31.9332.53

КМУ заборонив оприлюднювати статистику смертей на Львівщині

Про це пишуть Варіанти, посилаючись на відповідь Головного управління статистики у Львівській області.

В управлінні статистики зазначили, що сформувати інформацію про кількість померлих та причини їх смерті, починаючи з поточного року, можна буде лише після завершення карантину. А також, після того, як відділ державної реєстрації актів цивільного стану Західного міжрегіонального управління Мін'юсту надасть управлінню адміністративні дані.

З відповіді на запит Варіантів стало відомо, що Кабінет міністрів та Міністерство юстиції заборонили органам державної статистики отримати доступ до документів, на підставі яких вони й формують статистичні підбірки. Обмеження триватимуть до кінця карантину.

Ось так виглядала відповідь управління статистики: «На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 №215) та відповідно до листа Міністерства юстиції від 06.05.2020 №20554/6991-26-20/19.4.2. лікарські свідоцтва (фельдшерські довідки) про смерть, лікарські свідоцтва про перинатальну смерть та копії рішень суду про встановлення факту смерті, які є первинними документами для розробки державного статистичного спостереження «Природний рух населення» у частині розподілу випадків смерті за причинами смерті, починаючи із документів за березень, органи державної статистики зможуть отримати після закінчення карантину» – йдеться у відповіді управління статистики.

Після цього було надіслано запити в Кабмін та Міністерство юстиції з проханням надати тексти документів на підставі яких до кінця карантину не публікується статистика щодо причин смертей в Україні.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел


Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як часто Ви бачите контролерів у тролейбусі/трамваї?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...