25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Керівника львівської компанії затримано за хабар

Фото Національної поліції ЛьвівщиниФото Національної поліції Львівщини

У Львові затримано директора компанії, що намагався передати 2000 доларів хабара працівникам управління захисту економіки у Львівській області. За ці гроші правопорушник намагався уникнути кримінальної відповідальності за зловживання під час ремонту вулиць у Дрогобицькому районі. Відкрите кримінальне провадження стосувалось нього та його дружини та описувало факти службового підроблення та розкрадання бюджетних коштів у розмірі 0,5 мільйона гривень.

Управління захисту економіки інформує, що затримання проведено представниками цього ж відомства спільно із департаментом внутрішньої безпеки Національної поліції.

«Директора підприємства правоохоронці затримали в одному з закладів громадського харчування у Львові під час передачі усієї суми неправомірної вигоди. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст.369 (пропозиція або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України», ‒ повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В свою чергу, генеральний прокурор України Юрій Луценко зазначив, що мова йде про керівництво ТОВ «Галшляхбуд» і «Галицькі дороги».

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви ставитесь до блокування "Вконтакті" і "Однокласників" в Україні?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...