27°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
27°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8

Карта скандальних забудов у Львові

Міська рада оновила онлайн-карту, завдяки якій місцеві мешканці зможуть перевірити "скандальність" новобудов.

Про це повідомляє прес-центр ЛМР, - передають "Львівські".

Головний архітектор міста Юліан Чаплінський зазначив, що станнім часом у Львові побільшало забудов, які не мають необхідних містобудівних умов та обмежень або ж відповідної поверховості. А місто не має повноважень, щоб зносити такі будівлі чи зайві поверхи, зате може подати звернення у відповідальні структури та попереджати людей про небезпеку купівлі квартир у таких забудовах.

Так через відсутність документів на підтвердження права користуватись земельною ділянкою в одного забудовника у Львові мешканці будинку не можуть оформити право своєї власності в новобудові. "Львівські" писали про те, що мешканці намагаються через суд довести це право.

Тож основна мета онлайн-карти - убезпечити львів'ян від можливого шахрайства та надати розуміння, що необхідно вимагатив всі потрібні докумерти від забудовників.

Карту ви можете переглянути нижче. На неї нанесено ті об'єкти, на які управління архітекрутри не видавало умов та обмежеть, об'єкти, виконані з порушенням наданих вихідний умов ( зокрема поверховості) та об'єкти, будвництво яких виклилало збурення громадськості. А тому всі ці забудови не можуть бути введеними в експлуатацію.


Більше новин читайте на "Львівських".

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

  • user
    Гість 08:33, 07.08.2017
    Чергове блюзнірство від Львівської міської ради !!! Тобто- 1) Вони на початку тих незаконних забудов цей факт через свої будь які ЖЕКи або ЛКП ними ж створеними та які зобов`зані відповідним чином на це реагувати - ігнорували ! А тепер ці оборотні напевно не отримавши відкати за мовчання за початок будівництва нас повідомляють про цей нібито безлад, на який вони брешучи нам не можуть відповідно реагувати ! Що це? - Чергова схеми від Садового!!! Щиро сподіваюсь що ця потвора вже скоро відповість за свої схеми, щоб іншим було наукою!!!!!!
  • user
    Гість 10:52, 07.08.2017
    ... садовий до тих схем може мати відношення , а може і не мати ... андрюсик дуже хитра і розумна сособа і не буде влазити , навіть за конкретні гроші , ні в які оборудки , якщо буде існувати хоч найменша вірогідність підв'язати його до конкретного "діла" ... дивує таке емоційно заряження ненавістю дописувача ... він , певне , давно в церкві не був ... а може він , навіть, москаль ? ... Слава Україні ! ...
user
Loading...