9°C
Ранок 9°C
День 10°C
Вечір 10°C
Ніч 10°C
41.141.6
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
9°C
Ранок 9°C
День 10°C
Вечір 10°C
Ніч 10°C
41.141.6
39.840.8

Карта онлайн-турів музеями Львівщини: де переглянути

Скріншот із карти віртуальних турів ЛьвіщвиниСкріншот із карти віртуальних турів Львіщвини

Департамент з питань культури ОДА у Львові започаткували карту пам’яток Львівщини у формі віртуальних турів. Користувач має можливість переглянути унікальні історичні області в різних містах, не виходячи з дому.

Проект представляє собою карту області, де вже нанесли основні міста та додали частину унікальних музеїв Львівщини. Користувач може обрати будь-яке місто із пам’яткою, переглянути панорами, навіть з переходом в різні кімнати. Загалом відвідини музею складають такий собі віртуальний тур – з можливістю переходити з кімнати в кімнату, з поверху на поверх тощо.

Як розповіла керівниця департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Мирослава Туркало, інтерактивну карту створили в межах проекту «Візуальні тури музеями області. Відвідай. Це цікаво». Панорами допомагають глядачу відчуття перебування у музеї.Такі тури, - розповідає директор, - ідеальне рішення для візуалізації.

Додамо, що створену карту будуть доповнювати новими цікавими місцями, тим самим розширяючи можливості подорожувати віртуально. Вже до кінця 2018 року планується додати туди всі варті для оглядин точки Львівщини.

Переглянути вже нанесені місця можна за посиланням.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви оцінюєте результати реформи поліції 2015?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...