Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

"Карпати" в гостях розгромили "Чорноморець"

Фото ФК "Карпат"Фото ФК "Карпат"

В рамках тринадцятого туру УПЛ львівські "Карпати" відправились на виїзд до Одеси.

Вже перша атака львів'ян завершилась ударом від лицьової лінії у виконанні Карраскаля, який захисник одеситів Грачьов зупинив рукою. Мар'ян Швед реалізував стандарт - воротар "Чорноморця" хоч і вгадав напрям польоту м'яча, проте перевести удар на кутовий так і не зміг.

За декілька хвилин помилка футболістів "Карпат" ледь не обернулась пропущеним голом. Бородай віддавав м'яч на Шевченко, однак Чорний м'яч перехопив. Врятував ситуацію Мехремич, що виніс м'яч з лінії воріт.

Наступним гострим моментом став вихід Карраскаля віч-на-віч із Литовченко - саме воротар і врятував одеситів від другого пропущеного голу.

Кінець першого тайму пройшов у грі на зустрічних курсах - свої моменти мали обидві команди, проте до реалізації справа не дійшла.

Друга половина матчу розпочалась із тиску від одеситів, що, втім, призвело лише до гольової контратаки львів'ян. Штрафний удар, що було призначено у декількох метрах від штрафної, виконав Гуцуляк. З його пострілом голкіпер господарів впорався, однак першим на м'ячі був Понде - 0:2.

Третій м'яч у ворота "Чорноморця" забив Мякушко, що після ідеальної передачі через все поле від Мірошниченко, перекинув Литовченка. Після цього вболівальники господарів почали закидати поле фаєрами, через що поєдинок було призупинено.

Саме Мякушко забив і наступний гол, коли після передачі з флангу від Гуцуляка, Сергій влучив у дальній кут воріт.

Останню крапку у цей розгром вніс воротар "Чорноморця", що помилився у простій ситуації, а Гуцуляк отримав можливість закотити м'яч у порожні ворота з декількох метрів.

Підсумкова перемога 0:5 та 10-та сходинка у турнірній таблиці після 13 зіграних турів.