Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

"Карпати" програли "Десні"

Фото ФК "Карпат"Фото ФК "Карпат"

Перший за два місяці домашній матч львівські “Карпати” провели на рідному стадіоні з невеликим оновленням. Відтепер “Україна” має збільшене кольорове табло. Поєдинок же розпочато з хвилини мовчання на честь жертв Голодомору в Україні.

Ініціативу на початку поєдинку захопили саме львів’яни, однак, перетворювати її у гострі моменти “зелено-білим” не вдавалось. А вже на 12-й хвилині вкрай невдало зіграли захисники “Карпат”, що стало першим дзвіночком. На щастя господарів, Філіппов пробив вище воріт.

Ще за 15 хвилин той-таки Філіппов забив: з лінії штрафного він потужно пробив у кут воріт Шевченко. 0:1. На 43-й хвилині Старенький збільшив перевагу чернігівської команди. Гравець розпочав атаку, яку мав завершувати Безбородько - Шевченко впорався з ударом. Однак, саме Старенький першим встиг на добивання.

На 51-й хвилині Бородай залишив “Карпати” в меншості - його було видалено через другу отриману жовту картку. Гості впевнено реалізували чисельну перевагу, не давши “зелено-білим” жодного шансу.

Ця поразка стала п’ятою поспіль перед власними вболівальниками для львівського клубу.