7°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
7°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

Канадські лікарі провели ряд успішних операцій у Львові

Фото Львівської міської радиФото Львівської міської ради

Шостий приїзд канадських лікарів до Львова завершився 22 червня. протягом шести днів було проведено 8 надскладних операцій, 2 з яких на території України проводились вперше. Також, було проконсультовано понад 100 дітей. Команду кардіохірургів, що приїхали до України, очолював професор Джеймс Рутка та координатор проекту професор Мирослава Ромах. Також, у складі були: лікар Іша Крістіан, нейрохірург лікарні Кайзер Перманенте; лікар-невропатолог та клінічний нейрофізіолог Тіна Гоу; лікар-неонатолог, професор Крістофер Томлінсон та асистент лікаря, практикуюча медсестра Діана Вілсон.

«За час візиту проконсультовано 69 пацієнтів, серед яких — пацієнти після попередніх візитів, які демонстрували позитивні результати після виконаних оперативних втручань, пацієнти відділення нейрохірургії, діти із складним випадками з інших клінік та областей, а саме: Львівська, Полтавська, Франківська, Рівненська, Волинська область, м. Львів, Київ, Луцьк, Харків, Рівне.

Спільною бригадою лікарів-нейрохірургів дитячої лікарні, лікаря-нейрохірурга Іші Крістіан з штату Каліфорнія (США), під керівництвом професора Джеймса Рутки проведено 8 складних оперативних втручань, і 2 оперативних втручання з імплантацією стимулятора блукаючого нерва — вперше на Західній Україні. А 19 червня відбулась школа-лекція для батьків, дітям яких було рекомендовано імплантацію стимулятора. Лекцію проводила доктор Крістіна Гоу спільно з представником компанії виробника стимулятора.

Окрім того, доктор Крістіна Гоу, епілептолог та клінічний нейрофізіолог, проконсультувала більше 40 пацієнтів неврологічного профілю. Оглянула та скоригувала антиепілептичну терапію у пацієнтів неврологічного відділення нашої лікарні та дітей з різних куточків України з фамакорезистентними формами епілепсії. Було відібрано 7 дітей для подальшого проведення оперативного втручання з приводу встановлення стимулятора блукаючого нерва та 5 дітей для інших видів нейрохірургічних втручань”, — наводить слова головного лікаря міської дитячої клінічної лікарні Дмитра Квіта Varta1.

Окрім цього, було проведено 5 навчально-практичних лекцій для працівників міської дитячої клінічної лікарні, а також, додаткове заняття у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

У вас є вища освіта?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...