16°C
Ранок 15°C
День 21°C
Вечір 19°C
Ніч 13°C
38.839.1
39.540.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
16°C
Ранок 15°C
День 21°C
Вечір 19°C
Ніч 13°C
38.839.1
39.540.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Кабмін оприлюднив план виходу з карантину

Кабмін оприлюднив план виходу з карантину, який вступить в дію з 11 травня 2020 року.

План складається з 5-ти етапів, за певних умов, інтервал між кожним етапом складатиме 10 днів.

На першому етапі за умов, що протягом 10-ти днів поспіль кількість нових випадків не буде перевищувати 5%, планують відкрити парки, сквери, відпочинкові зони, салони краси, оптову і роздрібну торгівлю, автомийки, веломагазини та кав’ярні (працюватимуть з послугою «на виніс»). Також дозволять тренування у командних видах спорту.

На другому етапі, у разі зменшення випадків інфікування та розвантаження медичної системи, відновлять роботу заклади громадського харчування (працюватимуть з послугою «на виніс»), готелі, спортивні зали (працюватимуть з певними обмеженнями), а також відновлять навчання у випускних класах шкіл і підготовку до ЗНО.

На третьому етапі людям дозволять відвідувати спортивні та дитячі майданчики, окремі освітні заклади, ТРЦ (без розважальних зон), театри і кінотеатри, заклади громадського харчування з відвідувачами.

На четвертому етапі, відновлять роботу метрополітену та усього громадського транспорту, запрацюють заклади освіти, заклади культури, торгово-розважальні комплекси, спортивні зали і фітнес-центри.

І нарешті, на п’ятому етапі, за умов припинення внутрішньої передачі вірусу, будуть скасовані усі обмеженні, окрім встановлених місцевою владою в окремих адміністративно-територіальних одиницях.

Фото: КМУФото: КМУ


Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи хочете ви щоб Україна ввійшла до Євросоюзу?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...