20°C
Ранок 13°C
День 20°C
Вечір 17°C
Ніч 10°C
26.7527.2
29.9530.6
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
20°C
Ранок 13°C
День 20°C
Вечір 17°C
Ніч 10°C
26.7527.2
29.9530.6

Кабінет Міністрів України створить модель розвитку Карпатського регіону

Image

Як зазначається в офіційному джерелі, робочу групу створено за дорученням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Очільником призначено В’ячеслава Негоду - першого заступника Міністра регіонального розвитку. До складу увійшли як представники Кабінету Міністрів, так і посадовці з Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької обласних державних адміністрацій та обласних рад, народні депутати та члени всеукраїнських асоціацій.

Перше засідання, що відбулось 10 травня, призвело до напрацювання пропозицій за напрямками економічного розвитку, соціального забезпечення, розбудови транспортної інфраструктури та інших питань.

«Специфіка рельєфу робить території важкодоступними, що виливається у низьку активність бізнесу, низькі обсяги інвестицій, високу трудову міграцію. За таких умов гірським територіям складно конкурувати з іншими. Щоб забезпечити їх розвиток, маємо спільно напрацювати політику сталого розвитку гірських територій Карпат. Це мають бути конкретні, дієві інструменти, застосування яких дасть можливість розбудовувати інфраструктуру такої місцевості, створювати робочі місця, заохочувати бізнес укорінюватися і зростати, реалізовувати проекти, які створюватимуть додану вартість. Такі інструменти має на розгляд Уряду запропонувати робоча група», — сказав В’ячеслав Негода.

Також наголошується, що розвиток гірських районів є обов’язком не лише профільних міністерств, але і місцевих органів влади. За словами першого заступника міністра, проблематику регіону частково здатна подолати реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

Учасникам доручено провести регіональні дискусії щодо напрацювання інструментів розвитку із залученням усіх зацікавлених сторін протягом двох тижнів.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Яке у вас (у вашої родини) авто?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...