21°C
Ранок 11°C
День 21°C
Вечір 16°C
Ніч 9°C
24.6525.1
2727.7
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
21°C
Ранок 11°C
День 21°C
Вечір 16°C
Ніч 9°C
24.6525.1
2727.7
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Ірина Геращенко:"Сьогодні на Донбасі утримують 109 українських заручників "

Ірина Геращенко представник України у Мінських переговорах щодо звільнення заручників та Тоні Фріш представник ОБСЄ по звільненню заручників зустрілися із родичами українських бранців, яких утримують на Донбасі. Адже Тоні Фріш мав можливість відвідати наших заручників у місцях їх утримання.

Як повідомила Ірина Геращенко сьогодні кількість українських бранців як цивільних, так і військових становить сто дев'ять людей. При чому, серед них є навіть підлітки, яких в ОРДЛО також зараховано до "українських диверсантів".

Щодо військових, то Ірина Геращенко окремо зазначила, що з-поміж українських вояків, яких утримують на Донбасі є такі, що перебувають у полоні вже понад два роки: від часів трагічних подій Ілловайська та Дебальцевого.

Відтак, для родичів всіх цих людей, було важливо почути безпосереднє враження від Тоні Фріша, який мав можливість зустрітися з полоненими, розповісти про умови в яких вони перебувають і т.д. Крім того, на зустрічі було наголошено, що наразі в Мінську обговорюють умови звільненння заручників лише на Донбасі, питання щодо аналогічної ситуації в Криму у цих перемовинах не стоїть на порядку денному.

Інформація: zik

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...