20°C
Ранок 13°C
День 20°C
Вечір 17°C
Ніч 10°C
26.7527.2
29.9530.6
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
20°C
Ранок 13°C
День 20°C
Вечір 17°C
Ніч 10°C
26.7527.2
29.9530.6

Іноземну молодь знайомлять з культурою України


Хлопці й дівчата з різних куточків світу прибули до Львова, щоб краще дізнатись про наші звичаї та життя. Подорож здійснили в рамках національного проекту “FEEL UKRAINE”, який вже другий раз практикує Україна. Проект презентує міжнародна організація АIESEC.

Проте вони не лише відпочивають. У кожного є особливе завдання повідомити про побачене. Тому фотографи, блогери, журналісти та активні юні діячі роблять такі собі звіти про те, що побачили, пишуть відгуки та враження на сайтах та у соціальних мережах.

Цей проект виходить від міжнародної організації молоді світу. А головною метою його є показати, що Україна — це не лише війна й міжусобиці, а країна, повна цікавого й неповторного. Львівська міська рада зазначає, що про ідею проведення говорили ще минулого року, а цього — втілили в життя.

“Нас дуже тепло та гостинно приймають, проте все ж відчуваються певні стереотипи українських людей по відношенню до туристів”, - діляться враженнями стажери.

Ще одною цікавою подією в програмі проекту є “Фестиваль культур”, де вже українцям приготують національні страви інших держав та познайомлять з різними культурами світу.

Варто сказати, що АIESEC — молодіжна організація, яка популярна серед молоді всього світу. В ній нараховується близько 130 країн-учасників. А керівною силою є студентство, активні люди, мета яких покращувати культуру та світ.

Фото : офіційна сторінка "FEEL UKRAINE"

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи вірите ви в існування прибульців?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...