14°C
Ранок 13°C
День 14°C
Вечір 15°C
Ніч 16°C
26.827.2
30.0530.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
14°C
Ранок 13°C
День 14°C
Вечір 15°C
Ніч 16°C
26.827.2
30.0530.8

​Іноземця, який купив дитину, та його спільниць засудили на 8 років


Прокуратура не погодилась із рішенням суду першої інстанції і оскаржила це рішення. Так, суд повторно розглянув справу і засудив двох учасників незаконної оборудки на 8 років, а організаторку – на 9.


25 серпня 2015 року прикордонники затримали німця, який намагався перевезти дитину через кордон. Чоловік мав при собі документи, які, ніби-то, підтверджували батьківство (свідоцтво про народження і заява матері про дозвіл на вивіз дитини). Натомість правоохоронців зацікавив той факт, що досі чоловік не був в Україні, водночас мати теж не виїжджала за кордон. Громадянин заявляв, що новонароджене немовля – його і він невдовзі має одружитись із матір’ю (українкою), - інформують у прес-центрі Прокуратури Львівщини.

Через деякий час було встановлено, що пара дійсно домовилась про продаж новонародженого малюка – через посередника. Мешканка Дніпропетровської області, яка організувала цю схему, за повторного розгляду справи отримала 9 років (із конфіскацією майна), учасники – по 8.

Порушників судили на основі статей про торгівлю людьми, вчинену по відношенню до неповнолітнього, незаконну переправу через кордон, підробку документації.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

За кого будете голосувати на посаду мера Львова?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...