9°C
Ранок 10°C
День 16°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.526.9
30.9531.55
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
9°C
Ранок 10°C
День 16°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.526.9
30.9531.55

​Як виглядатиме відновлення роботи літніх майданчиків та торгових комплексів у Львові

Сьогодні, мер Львова Андрій Садовий поділився своїми думками про організацію роботи літніх майданчиків, торгових комплексів та прогулянки в парку в ефірі на радіо «Львівська хвиля», повідомляє пре-служба ЛМР.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

З 12 травня планується послаблення карантину та відкриття літніх майданчиків. Мер зазначив, що тут головне – це здоровий глузд та високий рівень безпеки. Також розповів, що прогулянки на свіжому повітрі та відкриття літніх майданчиків підуть на користь жителям міста, адже вірус в основному збирається в закритих приміщеннях, офісах, громадському транспорті тощо. Проте, звичайно необхідно прогулюватись невеликими компаніями та дотримуватись дистанції.

Місто зараз чекає на остаточне рішення уряду щодо організації роботи торгових комплексів. Після цього, буде скликана міська комісія і винесе фінальне рішення щодо цього питання. Садовий наголосив, що у ТРЦ теж має бути високий рівень безпеки. Будуть використовуватись засоби індивідуального захисту, маски, рукавички та дезінфекція.

На кінець, мер розповів про свої спостереження щодо минулих вихідних. За його словами « було враження, що карантин вже минув, і всі пішли гуляти в громадських місцях без масок». Такі дії міський голова називає недопустимими і нагадує, що вірус ще не є здоланим і ми повинні дотримуватись карантинних рекомендацій, щоб не тільки самим не захворіти, а й щоб не наразити на небезпеку близьких.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи часто ви буваєте у закладах в центрі міста?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...