19°C
Ранок 20°C
День 22°C
Вечір 19°C
Ніч 18°C
26.8527.35
3030.77
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
19°C
Ранок 20°C
День 22°C
Вечір 19°C
Ніч 18°C
26.8527.35
3030.77

Хто крайній? Відкрите протистояння Мера та Львівської прокуратури

Мер міста, Андрій садовий учора звернувся до жителів міста та "поскаржився" на львівську прокуратуру - через їхню заборону використовувати Грибовицьке сміттєзвалище він не може вирішити "сміттєве" питання. Прокуратура також не стала відмовчуватись та дала офіційну відповідь: сміттєзвалище не можна було використовувати уже з 2003 року, про що ЛОДА і мер були повідомлені.

Хто є крайній?

Андрій Садовий намагається спекулювати громадською думкою - так вважають представники Львівської прокуратури.

Image

От яке повідомлення він оголосив учора, 25 листопада:

"Нещодавно внаслідок звернення прокуратури суд остаточно закрив для нас можливість використання полігону в Грибовичах. Це не дуже мудре рішення, адже воно створює проблему не лише для міста, але й для тих громад, які є поруч", - заявив міський голова. Нагадаємо, повідомлення що суд заборонив надалі використовувати Грибовицьке сміттєзвалище, поступили ще 14 листопада.

Однак, прокуратура у своїй офіційній заяві доволі різко відповіла міському голові та розставила всі крапки над "і":

"У Львівського міського голови та виконавчого комітету Львівської міської ради було мінімум 10 років, щоб вирішити питання експлуатації Грибовицького сміттєзвалища."..."У зв’язку із численними порушеннями вимог санітарного та природоохоронного законодавства в частині поводження з відходами при експлуатації сміттєзвалища, ще у 2003 році головним державним санітарним лікарем Львівської області винесено постанову про припинення його експлуатації"... "Від 2011 року, проведеної Міністерством екології та природних ресурсів України, подальша діяльність Львівського полігону ТПВ визнана екологічно неприпустимою через негативний вплив на довкілля та такою, що підлягає поетапному закриттю з його технічною та біологічною рекультивацією".

Таким чином спроба Андрія Садового звалити вину за переповнені смітники на львівську прокуратуру, стала його тактичною поразкою - через гучні заяви мера випливли факти невиконання ним же своїх обов'язків - за 10 років міський голова так і не здійснив жодних мір по закриттю сміттєзвалища аж до моменту сумнозвісної трагедії.

І навіть тепер він все ще намагається використовувати полігон твердих відходів попри усі заборони та постанови суду.

Повний текст офіційної заяви львівської прокуратури за посиланням.

Фото: Сайт "Варіанти"

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як часто ви ходите до церкви?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...